Raktų pakabukai

Originali asmeninė dovana. Kartais norėdami nustebinti ar pasveikinti draugą, artimą žmogų, mėgstame rinktis itin asmenines dovanas. Tokios dovanos yra nuotraukos, raktu pakabukai, albumai, mėgstamas CD, filmukas iš nuotraukų, asmeniškas puodelis, rankšluostis, pirštinės ar net kojinės. Tai labai žavios ir puikios dovanos, tinkančios kiekvienai progai ir mėgstamos daugelio žmonių. Gavus panašią dovaną, gavėją apima geras jausmas, džiaugsmas ir pasitenkinimas. O juk to ir siekiama dovanojant dovanas – padaryti kitą žmogų bent šiek tiek laimingesniu.

Raktų pakabukai

Kaip ir pačių dovanų taip ir kiekvienos iš jų yra pačių įvairiausių tipų. Pakalbėkime apie vieną iš jų – tai pakabučiai raktams. Šiandien parduotuvėse ir internete galima rasti pačių įvairiausių raktu pakabukų. Anksčiau pakabukai prie raktu nebuvo gausiai naudojami. Šiandien jie jau yra svarbūs, kiekvienas turi ar nori turėti savotišką, išskirtinį, priklausantį tik jam, atspindintį savininko asmenybę raktų aksesuarą.

Naudinga paskaityti:

Raktams nuo automobilio

Nuo senų laikų vyrauja viena nepatvirtinta legenda, kad septyniasdešimt procentų žmonių prie visų savo raktų nešioja bent vieną raktą, kurio nėra panaudoję jau daugiau nei metus. Jūs esate vienas iš tokių žmonių? Tenka pripažinti, kad taip atsitinka gana dažnai, kai užsilieka koks nebenaudojamas raktas, bet išmesti šiek tiek nejauku. Žinoma, taip nenutinka tik su raktais nuo automobilio. Būtent raktu pakabukai automobiliui yra svarbūs ir reikšmingi. Jie dažnai atspindi savininko asmenybę ir vairuojamą automobilį. Taip ir tampa populiarūs bei reikalingi raktu pakabukai bmw, Audi ar Opel ženklu. Kartais raktu pakabukai automobiliams būna ne tik su automobilio marke, o ir su pačio automobilio modeliuku. Tai ypač originalu, jei pavyksta parduotuvėje surasti būtent Jūsų automobilio markės modeliuką. Nors atrodo, kad automobilio raktu pakabukai yra bereikšmiai ir nelabai reikalingi, iš tiesų automobilio savininkas tikrai atsakingai renkasi šį pirkinį. Svarbiausia yra neperlenkti lazdos ir nenusipirkti ar nepadovanoti pernelyg didelio ar sunkaus pakabuko, nes sunkūs ir masyvūs pakabukai gali blaškyti vairuotojo dėmesį.

Asmeniniai aksesuarai

Kiti labai populiarūs raktu pakabukai yra raktu pakabukai su nuotrauka. Tai ne tik šaunus pirkinys, bet ir puiki dovana. Šis pakabutis gali būti metalinis su atidaroma nuotraukėle arba stiklinis, kurio viduje yra savininko atvaizdas. Dažniausiai tokie pakabučiai perkami įvairių švenčių metu: Valentino, Kalėdų ar gimtadienio dienos proga. Tai šauni idėja, nes žmonėms patinka prie raktų nešiotis kažką mielo ir asmeniško, juk raktai ir yra vienas asmeniškiausių žmogaus daiktų, tad norisi, kad ir pakabutis atspindėtų patį raktų savininką. Tam puikiai tinka pakabukai su nuotraukomis. Kartais įsimylėjėliai ir artimi žmonės dovanoja ne tik pakabukus su savininko nuotrauka, o su dovaną įteikusio žmogaus atvaizdu. Tokios dovanos dažniausiai dovanojamos kaip atsiminimas – išsiskiriant ilgam laikui ar per sukaktis. Dar viena puiki idėja, kaip padaryti pakabuką itin asmenišką ir unikalų – graviravimas. Mylimam žmogui galite išgraviruoti įsimintinus ar svarbius žodžius, kurie nuolat primins jus.

Romantiški pasirinkimai

Labai mėgstami pirkiniai dovanoms ir staigmenoms – romantiški įsimylėjėliams skirti pakabukai dviems. Tai labai romantiška ir šauni idėja. Paprastai tokie raktu pakabukai dvieju daliu. Dažniausiai toks pakabukas susidaro iš dviejų širdelių arba širdelės ir rakto, kurie susideda vienas šalia kito. Taip pat populiari yra viena padalinta širdelė, berniukas ir mergaitė, mašinėlė ir aukštakulnis. Šie pakabukai yra puiki dovana, jei norite ne tik nustebinti brangų žmogų, bet ir parodyti, kad iš tiesų esate visada šalia ir nuolat galvojate apie savo mylimąjį.

Straipsniai idomiau